Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2018. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2023 her.

Värmdö IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28061103 tor. 28/06 10:10 tor. 28/06 9. Kjell Wahrén Stadium P11 Plj B Islingby IK 2 2 - 4 Värmdö IF 2      
28062204 tor. 28/06 10:50 tor. 28/06 4. Svensk Fast F10 Plj A Rasbo IK 0 - 3 Värmdö IF      
28061902 tor. 28/06 11:10 tor. 28/06 5. Quality Hotel Galaxen P16 Plj A FC Gunners 9 - 0 Värmdö IF      
28060505 tor. 28/06 11:40 tor. 28/06 19. Pitchers P11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
28061603 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Plj D IFK Mora FK 0 - 4 Värmdö IF      
28061305 tor. 28/06 12:00 tor. 28/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28060406 tor. 28/06 12:40 tor. 28/06 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Gustafs GoIF 3 - 2 Värmdö IF Röd      
28060507 tor. 28/06 13:00 tor. 28/06 19. Pitchers P11 Plj B Värmdö IF 2 1 - 7 Sandvikens IF Röd      
28062607 tor. 28/06 13:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 10 Värmdö IF Blå      
28061408 tor. 28/06 13:40 tor. 28/06 16. Wangeskog P10 Plj B IK Brage 1 2 - 2 Värmdö IF Vit      
28060508 tor. 28/06 13:40 tor. 28/06 19. Pitchers F11 Plj A Håbo FF Svart 1 - 1 Värmdö IF 1      
28061008 tor. 28/06 13:50 tor. 28/06 21. Hushagen F11 Plj B Stuvsta IF 1 0 - 2 Värmdö IF 2      
28062308 tor. 28/06 14:00 tor. 28/06 10. Norlings skylt P11 Plj A Sandvikens IF Vit 1 - 2 Värmdö IF 1      
28060308 tor. 28/06 15:00 tor. 28/06 18. SSAB P10 Plj A Värmdö IF Blå 2 - 2 IK Brage 2      
28062611 tor. 28/06 16:00 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Plj A IF Tunabro 2 1 - 5 Värmdö IF Blå      
28062311 tor. 28/06 16:10 tor. 28/06 10. Norlings skylt F12 Plj B Västerhaninge IF Blå 1 - 1 Värmdö IF      
28061012 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 21. Hushagen F11 Plj A Värmdö IF 1 2 - 0 Alsike IF      
28061808 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 6. Happy Homes Borlänge P16 Plj A Värmdö IF 0 - 10 IK Brage      
28062612 tor. 28/06 16:40 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Plj A Värmdö IF Röd 4 - 4 Kvarnsvedens IK 2      
28061013 tor. 28/06 17:20 tor. 28/06 21. Hushagen F10 Plj A Skogås-Trångsunds FF 1 - 2 Värmdö IF      
28062613 tor. 28/06 17:20 tor. 28/06 12. Tunabyggen F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
28062313 tor. 28/06 17:40 tor. 28/06 10. Norlings skylt P10 Plj B Ingarö IF Svart 4 - 5 Värmdö IF Vit      
28061809 tor. 28/06 17:50 tor. 28/06 6. Happy Homes Borlänge F14 Plj B Hanvikens SK Röd 2 - 4 Värmdö IF      
28061610 tor. 28/06 19:00 tor. 28/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Plj D Värmdö IF 3 - 0 Islingby IK F06/07      
28062015 tor. 28/06 19:30 tor. 28/06 26. renta F12 Plj B Arboga Södra IF 2 - 1 Värmdö IF      
29061400 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 16. Wangeskog F12 Plj B Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 Värmdö IF      
29061500 fre. 29/06 08:00 fre. 29/06 24. 9-9 Stor F14 Plj B Värmdö IF 3 - 0 Öna SK      
29062701 fre. 29/06 09:00 fre. 29/06 2. 7-7 Stor F13 (9) Plj D Värmdö IF 3 - 0 Håbo FF 2      
29060502 fre. 29/06 09:30 fre. 29/06 19. Pitchers P10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 2 Värmdö IF Blå      
29060302 fre. 29/06 09:40 fre. 29/06 18. SSAB P10 Plj B Värmdö IF Vit 1 - 3 Hanvikens SK Röd      
29062203 fre. 29/06 10:10 fre. 29/06 4. Svensk Fast F10 Plj A Värmdö IF 7 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
29060403 fre. 29/06 10:40 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Värmdö IF Blå 3 - 2 IF Tunabro Blå      
29061405 fre. 29/06 11:50 fre. 29/06 16. Wangeskog P11 Plj A Islingby IK 1 0 - 3 Värmdö IF 1      
29061305 fre. 29/06 12:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
29061406 fre. 29/06 12:30 fre. 29/06 16. Wangeskog F11 Plj A Värmdö IF 1 3 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29062307 fre. 29/06 13:10 fre. 29/06 10. Norlings skylt P11 Plj B Forssa BK 9 - 0 Värmdö IF 2      
29062308 fre. 29/06 13:50 fre. 29/06 10. Norlings skylt F11 Plj B Värmdö IF 2 1 - 1 IF Tunabro      
29060606 fre. 29/06 14:00 fre. 29/06 12. 7-7 Stor F14 Plj B Värmdö IF 1 - 2 Västerås BK 30      
29061108 fre. 29/06 14:00 fre. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Plj A Värmdö IF Blå 6 - 1 Leksands IF FK Blå      
29060408 fre. 29/06 14:00 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Värmdö IF Röd 3 - 0 IF Tunabro 2      
29062009 fre. 29/06 14:30 fre. 29/06 26. renta F12 Plj B Alsike IF Svart 0 - 0 Värmdö IF      
29062310 fre. 29/06 15:20 fre. 29/06 10. Norlings skylt P10 Plj B Värmdö IF Vit 6 - 0 IF Tunabro      
29060310 fre. 29/06 15:40 fre. 29/06 18. SSAB F10 Plj A Värmdö IF 0 - 3 Västerhaninge IF      
29062108 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 14. Borlänge Tidning F13 (9) Plj D Värmdö IF 0 - 2 Jarlabergs IF F06      
29061311 fre. 29/06 16:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Gustavsbergs IF FK 2 - 4 Värmdö IF Blå      
29060412 fre. 29/06 16:40 fre. 29/06 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Värmdö IF Vit 1 - 2 Gustafs GoIF      
29061314 fre. 29/06 18:00 fre. 29/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Röd 4 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
29060209 fre. 29/06 18:20 fre. 29/06 13. Lokalt i P16 Plj A Värmdö IF 2 - 2 Västerås IK      
29061414 fre. 29/06 18:30 fre. 29/06 16. Wangeskog P11 Plj A Torsångs IF 2 - 3 Värmdö IF 1      
29061014 fre. 29/06 18:50 fre. 29/06 21. Hushagen P11 Plj B Tynset IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
29062015 fre. 29/06 19:00 fre. 29/06 26. renta P10 Plj A Värmdö IF Blå 3 - 4 Forssa BK      
29062016 fre. 29/06 19:40 fre. 29/06 26. renta F11 Plj B Bullermyrens IK Röd 0 - 3 Värmdö IF 2      
29062316 fre. 29/06 19:50 fre. 29/06 10. Norlings skylt F11 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 1 - 2 Värmdö IF 1      
30062100 lør. 30/06 08:00 lør. 30/06 14. Borlänge Tidning F13 (9) Plj D Irsta IF Vit 0 - 2 Värmdö IF      
30061300 lør. 30/06 08:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Blå 6 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
30060501 lør. 30/06 08:40 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Plj A Värmdö IF 2 - 1 Stuvsta IF 2      
30060502 lør. 30/06 09:20 lør. 30/06 19. Pitchers P11 Plj B IK Brage 2 1 - 1 Värmdö IF 2      
30061301 lør. 30/06 09:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Gustavsbergs IF FK 2 - 1 Värmdö IF Röd      
30061502 lør. 30/06 10:00 lør. 30/06 24. 9-9 Stor F14 Plj B Åland United 04 2 - 2 Värmdö IF      
30062003 lør. 30/06 10:10 lør. 30/06 26. renta P11 Plj A Värmdö IF 1 1 - 1 IK Brage 1      
30060504 lør. 30/06 10:40 lør. 30/06 19. Pitchers F11 Plj B Värmdö IF 2 0 - 2 Tynset IF      
30060404 lør. 30/06 11:20 lør. 30/06 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Värmdö IF Blå 2 - 1 Kvarnsvedens IK 2      
30061804 lør. 30/06 12:00 lør. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P16 Plj A Bråtens IK 0 - 2 Värmdö IF      
30060305 lør. 30/06 12:00 lør. 30/06 18. SSAB F11 Plj A Värmdö IF 1 0 - 0 IFK Timrå      
30061406 lør. 30/06 12:30 lør. 30/06 16. Wangeskog P10 Plj A Västerhaninge IF 4 - 2 Värmdö IF Blå      
30060306 lør. 30/06 12:40 lør. 30/06 18. SSAB F12 Plj B Torsångs IF 1 - 1 Värmdö IF      
30061307 lør. 30/06 13:20 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Röd 1 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
30062608 lør. 30/06 14:00 lør. 30/06 12. Tunabyggen F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 9 Värmdö IF Vit      
30060509 lør. 30/06 14:20 lør. 30/06 19. Pitchers F10 Plj A Stuvsta IF 1 1 - 1 Värmdö IF      
30060308 lør. 30/06 14:20 lør. 30/06 18. SSAB P10 Plj B Bjursås IK 1 - 2 Värmdö IF Vit      
30062209 lør. 30/06 15:00 lør. 30/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Värmdö IF Blå 7 - 2 Säters IF FK      
30062408 lør. 30/06 16:00 lør. 30/06 11. #Trevligtfolk F13 (9) Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 0 - 1 Torsångs IF 1      
30060208 lør. 30/06 16:10 lør. 30/06 13. Lokalt i F14 Slutspel A 1/4 Final Bråtens IK 3 - 0 Värmdö IF      
30061312 lør. 30/06 16:40 lør. 30/06 17. Beans in Cup F9 Plj A Värmdö IF Vit 2 - 3 Gustavsbergs IF FK      
30060513 lør. 30/06 17:10 lør. 30/06 19. Pitchers P11 Plj A Värmdö IF 1 2 - 1 Essviks AIF      
30060312 lør. 30/06 17:10 lør. 30/06 18. SSAB P11 Plj B Stuvsta IF 2 2 - 3 Värmdö IF 2      
30060514 lør. 30/06 17:50 lør. 30/06 19. Pitchers F11 Plj A Islingby IK 0 - 6 Värmdö IF 1      
30061114 lør. 30/06 18:20 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium P10 Plj B Värmdö IF Vit 3 - 3 Kvarnsvedens IK 2      
30061810 lør. 30/06 18:30 lør. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P16 Slutspel A 1/4 Final Ursvik IK 9 - 10 P Värmdö IF      
30061115 lør. 30/06 19:00 lør. 30/06 9. Kjell Wahrén Stadium F12 Plj B Boo FF F06:2 0 - 1 Värmdö IF      
30060516 lør. 30/06 19:10 lør. 30/06 19. Pitchers F11 Plj B Värmdö IF 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
01072000 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 26. renta P10 Plj A Värmdö IF Blå 0 - 2 Sickla IF 2      
01071400 søn. 01/07 08:00 søn. 01/07 16. Wangeskog P10 Plj B Värmdö IF Vit 1 - 4 Sickla IF 1      
01072001 søn. 01/07 08:40 søn. 01/07 26. renta F11 Plj B Torsångs IF 1 - 2 Värmdö IF 2      
01070401 søn. 01/07 10:20 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin F9 Plj A IF Tunabro Blå 0 - 3 Värmdö IF Röd      
01071004 søn. 01/07 10:50 søn. 01/07 21. Hushagen F11 Plj A Värmdö IF 1 4 - 0 Bullermyrens IK Svart      
01072204 søn. 01/07 11:00 søn. 01/07 4. Svensk Fast F10 Plj A Värmdö IF 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
01071503 søn. 01/07 11:20 søn. 01/07 24. 9-9 Stor P16 Slutspel A Semifinale Värmdö IF 3 - 4 IK Brage      
01071405 søn. 01/07 11:50 søn. 01/07 16. Wangeskog F12 Plj B Järla IF 2 1 - 0 Värmdö IF      
01070405 søn. 01/07 13:00 søn. 01/07 20. AB Karl Hedin F9 Plj A Värmdö IF Vit 3 - 0 IF Tunabro 2      
01071407 søn. 01/07 13:30 søn. 01/07 16. Wangeskog P11 Plj B Värmdö IF 2 4 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
01072606 søn. 01/07 13:40 søn. 01/07 12. Tunabyggen F9 Plj A Gustafs GoIF 2 - 3 Värmdö IF Blå      
01072008 søn. 01/07 14:00 søn. 01/07 26. renta P11 Plj A Stuvsta IF P07:1 0 - 1 Värmdö IF 1      
01072308 søn. 01/07 14:10 søn. 01/07 10. Norlings skylt F11 Plj B Järla IF 1 - 3 Värmdö IF 2      
01071507 søn. 01/07 15:40 søn. 01/07 24. 9-9 Stor P16 Slutspel A Bronsekamp Västerås IK 1 - 0 Värmdö IF