Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2023 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Pulje C




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062305 tor. 27/06 12:10 tor. 27/06 10. Norlings skylt Ås IF Ferdig Värmdö IF 2      
27062406 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig IFK Timrå      
27064206 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 23. CRAMO AIK Ferdig Islingby IK      
27060607 tor. 27/06 13:50 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Järla IF FK Ferdig Tynset IF      
27064407 tor. 27/06 13:50 tor. 27/06 2. CAP Torsångs IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
27064411 tor. 27/06 17:10 tor. 27/06 2. CAP Stuvsta IF Svart Ferdig IFK Timrå      
27064211 tor. 27/06 17:10 tor. 27/06 23. CRAMO AIK Ferdig Tynset IF      
27062313 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 10. Norlings skylt Torsångs IF Ferdig Järla IF FK      
27064414 tor. 27/06 19:40 tor. 27/06 2. CAP Islingby IK Ferdig Värmdö IF 2      
27060614 tor. 27/06 19:40 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Tynset IF Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
27062414 tor. 27/06 19:40 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Ås IF      
28064402 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 2. CAP Islingby IK Ferdig IFK Timrå      
28062302 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 10. Norlings skylt Ås IF Ferdig AIK      
28064202 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 23. CRAMO Järla IF FK Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
28062402 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk Värmdö IF 2 Ferdig Torsångs IF      
28060603 fre. 28/06 10:30 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Svart Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
28064407 fre. 28/06 13:50 fre. 28/06 2. CAP Viggbyholms IK FF 2 Ferdig Ås IF      
28062409 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk IFK Timrå Ferdig Järla IF FK      
28060610 fre. 28/06 16:20 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Ferdig Tynset IF      
28062310 fre. 28/06 16:20 fre. 28/06 10. Norlings skylt Stuvsta IF Svart Ferdig Islingby IK      
28064210 fre. 28/06 16:20 fre. 28/06 23. CRAMO Torsångs IF Ferdig AIK      
28062311 fre. 28/06 17:10 fre. 28/06 10. Norlings skylt Viggbyholms IK FF 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062604 lør. 29/06 11:10 lør. 29/06 12. Tunabyggen Värmdö IF 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062404 lør. 29/06 11:20 lør. 29/06 11. #Trevligtfolk Ås IF Ferdig Tynset IF      
29062306 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 10. Norlings skylt AIK Ferdig IFK Timrå      
29064207 lør. 29/06 13:50 lør. 29/06 23. CRAMO IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Torsångs IF      
29062307 lør. 29/06 13:50 lør. 29/06 10. Norlings skylt Islingby IK Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29064208 lør. 29/06 14:40 lør. 29/06 23. CRAMO Stuvsta IF Svart Ferdig Järla IF FK      
29064407 lør. 29/06 16:20 lør. 29/06 2. CAP AIK Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062414 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 11. #Trevligtfolk IFK Timrå Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29062314 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 10. Norlings skylt AIK Ferdig Värmdö IF 2      
29064214 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 23. CRAMO Ås IF Ferdig Torsångs IF      
29064411 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 2. CAP Tynset IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
29060614 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Järla IF FK      
30064202 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 23. CRAMO IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Järla IF FK      
30064402 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 2. CAP IFK Timrå Ferdig Värmdö IF 2      
30062403 søn. 30/06 10:30 søn. 30/06 11. #Trevligtfolk Viggbyholms IK FF 2 Ferdig Torsångs IF      
30062303 søn. 30/06 10:30 søn. 30/06 10. Norlings skylt Ås IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
30060604 søn. 30/06 11:20 søn. 30/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Tynset IF