Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2023 här.

Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27065000 tors 27/06 09:00 tors 27/06 5. Sportbyte Grödinge SK Grön Färdig Spånga IS      
27064901 tors 27/06 09:50 tors 27/06 4. N/A Skoglunds Grödinge SK Vit Färdig IFK Aspudden-Tellus      
27065002 tors 27/06 10:30 tors 27/06 5. Sportbyte Grödinge SK Grön Färdig Boo ff P08:07      
27065003 tors 27/06 11:10 tors 27/06 5. Sportbyte Leksands IF FK 2 Färdig IFK Aspudden-Tellus      
27064604 tors 27/06 12:20 tors 27/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Grödinge SK Grön Färdig Dala Järna IK      
27065005 tors 27/06 12:40 tors 27/06 5. Sportbyte Leksands IF FK 2 Färdig Boo ff P08:07      
27064705 tors 27/06 13:00 tors 27/06 3. Leksands Knäckebröd Spånga IS Färdig Sollentuna FK Töjnan vit      
27064905 tors 27/06 13:00 tors 27/06 4. N/A Skoglunds Leksands IF FK 1 Färdig Sollentuna ...öjnan svart      
27064906 tors 27/06 13:40 tors 27/06 4. N/A Skoglunds Grödinge SK Vit Färdig Leksands IF FK 2      
27065007 tors 27/06 14:20 tors 27/06 5. Sportbyte Sollentuna FK Töjnan vit Färdig Dala Järna IK      
28065002 fre 28/06 10:10 fre 28/06 5. Sportbyte Sollentuna FK Töjnan vit Färdig Grödinge SK Grön      
28064902 fre 28/06 10:10 fre 28/06 4. N/A Skoglunds Spånga IS Färdig Sollentuna ...öjnan svart      
28065003 fre 28/06 10:50 fre 28/06 5. Sportbyte Grödinge SK Vit Färdig Leksands IF FK 2      
28064603 fre 28/06 11:00 fre 28/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Dala Järna IK Färdig Leksands IF FK 1      
28064803 fre 28/06 11:00 fre 28/06 1. Mårtas EL Boo ff P08:07 Färdig IFK Aspudden-Tellus      
28064705 fre 28/06 12:40 fre 28/06 3. Leksands Knäckebröd IFK Aspudden-Tellus Färdig Dala Järna IK      
28064606 fre 28/06 13:20 fre 28/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Leksands IF FK 1 Färdig Grödinge SK Vit      
28064806 fre 28/06 13:20 fre 28/06 1. Mårtas EL Spånga IS Färdig Boo ff P08:07      
28065007 fre 28/06 14:00 fre 28/06 5. Sportbyte Sollentuna FK Töjnan vit Färdig Leksands IF FK 2      
28064607 fre 28/06 14:00 fre 28/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Sollentuna ...öjnan svart Färdig Dala Järna IK      
29064700 lör 29/06 08:30 lör 29/06 3. Leksands Knäckebröd Spånga IS Färdig Grödinge SK Vit      
29064800 lör 29/06 08:30 lör 29/06 1. Mårtas EL Boo ff P08:07 Färdig Sollentuna FK Töjnan vit      
29064900 lör 29/06 08:30 lör 29/06 4. N/A Skoglunds Leksands IF FK 2 Färdig Grödinge SK Grön      
29064601 lör 29/06 09:20 lör 29/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Sollentuna ...öjnan svart Färdig IFK Aspudden-Tellus      
29064902 lör 29/06 10:00 lör 29/06 4. N/A Skoglunds Leksands IF FK 1 Färdig Spånga IS      
29065002 lör 29/06 10:50 lör 29/06 5. Sportbyte Grödinge SK Grön Färdig Sollentuna FK Töjnan vit      
29065003 lör 29/06 11:30 lör 29/06 5. Sportbyte Dala Järna IK Färdig Leksands IF FK 2      
29064604 lör 29/06 11:40 lör 29/06 2. Olssons Golv & Kakel AB Boo ff P08:07 Färdig Leksands IF FK 1      
29064904 lör 29/06 12:10 lör 29/06 4. N/A Skoglunds Sollentuna ...öjnan svart Färdig Grödinge SK Vit      
29064607 lör 29/06 14:00 lör 29/06 2. Olssons Golv & Kakel AB IFK Aspudden-Tellus Färdig Leksands IF FK 1